Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"První polovina 20. století, zlato, hmotnost 4,33 g btto, ryzost 585/000, horský křišťál, české granáty, délka 2,0 cm, původní etue, opatřeno ČS puncovní značkou."